Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis utkání
Kolo Datum a čas Mužstva Vysledek
1. Ne 18.9.2016 18:30 Kozel Těškovice - TJ Sokol SB 3:5
2. Ne 25.9.2016 16:45 HC Predators - Kozel Těškovice 4:7
3. Ne 2.10.2016 00:00 Volno Volno
4. So 8.10.2016 20:15 Kozel Těškovice - Makle sport fitness 11:4
5. So 15.10.2016 14:30 ST Ricambi - Kozel Těškovice 4:4
6. So 22.10.2016 15:00 Black street - Kozel Těškovice 6:11
7. So 29.10.2016 13:15 HT Euromaster - Kozel Těškovice 4:14
8. Ne 29.1.2017 9:45 TJ Sokol SB - Kozel Těškovice 10:1
9. Ne 12.2.2017 9:45 HC Predators - Kozel Těškovice 7:2
10. So 19.11.2016 00:00 Volno Volno
11. So 26.11.2016 20:15 Makle sport fitness - Kozel Těškovice 5:2
12. So 3.12.2016 16:45 Kozel Těškovice – ST Ricambi 7:4
13. Ne 11.12.2016 16:45 Kozel Těškovice - HC Black street 4:7
14. 16.12.2016 20:00 Kozel Těškovice - HT Euromaster 7:11
15. So 7.1.2017 17:15 Kozel Těškovice - TJ Sokol SB 5:8
16. So 14.1.2017 20:15 HC Predators - Kozel Těškovice 3:6
17. Ne 22.1.2017 13:00 Kozel Těškovice - Makle sport fitness 3:1
18. 27.1.2017 00:00 Volno Volno
19. So 4.2.2017 18:30 ST Ricambi - Kozel Těškovice 5:13
20. 10.2.2017 20:00 Kozel Těškovice – HT Euromaster 9:9
21. So 18.2.2017 20:15 HC Black street - Kozel Těškovice 11:1

Jednotlivá kola:

  1. kolo  
Pá 16.9. HT Euromaster volno
So 17.9. 14:45 Makle sport fitness - ST Ricambi 3:3
So 17.9. 16:30 HC Predators - HC Black street 1:9
Ne 18.9. 18:30 Kozel Těškovice - TJ Sokol SB 3:5
     
  2. kolo  
Pá 23.9. TJ Sokol SB volno
Pá 23.9. 20:00 HC Black street- ST Ricambi 16:3
Ne 25.9. 16:45 HC Predators - Kozel Těškovice 4:7
Ne 25.9. 18:30 HT Euromaster - Makle sport fitness 6:3
     
  3. kolo  
Ne 2.10. Kozel Těškovice volno
Ne 2.10. 13:15 ST Ricambi - HT Euromaster 0:10
Ne 2.10. 15:00 Makle sport fitness - HC Predators 3:11
Ne 2.10. 16:45 TJ Sokol SB - HC Black street 1:8
     
  4. kolo  
Pá 7.10. HC Black Street volno
Pá 7.10. 20:00 HT Euromaster - TJ Sokol SB 4:3
So 8.10. 20:15 Kozel těškovice - Makle sport fitness 11:4
Ne 9.10. 15:00 HC Predators - ST Ricambi 10:5
     
  5. kolo  
So 15.10. Makle sport fitness volno
So 15.10. 14:30 ST Ricambi - Kozel Těškovice 4:4
Ne 16.10. 11:30 HC Black street - HT Euromaster 3:6
Ne 16.10. 16:45 TJ Sokol SB - HC Predators 4:7

 

  6. kolo  
Pá 21.10. ST Ricambi volno
Pá 21.10. 20:00 TJ Sokol SB – Makle sport fitness 11:4
So 22.10. 15:00 HC Black Street – Kozel Těškovice 11:6
So 22.10. 16:45 HT Euromaster – HC Predators 4:3

 

  7. kolo  
Pá 28.10. HC Predators volno
Pá 28.10. 20:15 Makle sport fitness – HC Black Street 4:8
So 29.10. 13:15 Kozel Těškovice – HT Euromaster 4:14
So 29.10. 15:00 ST Ricambi – TJ Skolo SB :

 

  8. kolo  
Pá 4.11. HT Euromaster volno
Ne 29.1.17 9:45 TJ Sokol SB – Kozel Těškovice 10:1
So 5.11. 16:45 HC Black Street – HC Predators 6:5
Ne 6.11. 16:45 ST Ricambi – Makle sport fitness 5:3
     
  9. kolo  
Pá 11.11. TJ Sokol SB volno
Ne 12.2.17 9:45 Kozel Těškovice – HC Predators 2:7
So 12.11. 18:00 St Ricambi – HC Black Street 4:11
Ne 13.11. 18:30 Makle sport fitness – HT Eruomaster 1:10

 

  10. kolo  
  Kozel Těškovice volno
So 19.11. 16:45 HC Predators - Makle sport fitness 7:5
So 19.11. 18:30 HC Black street - TJ sokol SB 3:3
Ne 20.11. 16:45 HT Euromaster - ST Ricambi 10:1
     
  11. kolo  
  HC Black Street volno
So 26.11. 20:15 Makle sport fitnes – Kozel Těškovice 5:2
So 26.11. 14:45 TJ Sokol SB – HT Euromaster 4:5
Ne 27.11. 18:30 ST Ricambi – HC Predators 3:13

 

  12. kolo  
  Makle sport fitness volno
So 3.12. 16:45 Kozel Těškovice – ST Ricambi 7:4
So 3.12. 18:30 HT Euromaster – HC Black Street 9:3
Ne 4.12. 16:45 HC Predators – TJ Sokol SB 4:6

 

  13. kolo  
  ST Ricambi volno
Ne 11.12. 11:30 HT Euromaster – HC Predators 5:4
Ne 11.12. 16:45 HC Black Street – Kozel Těškovice 7:4
Ne 11.12. 18:30 TJ Sokol SB – Makle sport fitness 13:2

 

  14. kolo  
  HC Predators volno
Pá 16.12. 20:00 Kozel Těškovice – HT Eromaster 7:11
So 17.12. 15:45 Makle sport fitness – HC Black Street 7:18
So 17.12. 17:30 ST Ricambi – TJ Sokol SB 4:6

 

  15. kolo  
  HT Euromaster volno
So 7.1. 12:45 Makle sport fitness – ST Ricambi 3:3
So 7.1. 17:15 Kozel Těškovice - TJ Sokol SB 5:8
Ne 8.1. 16:45 HC Predators - HC Black street 6:3

 

  16. kolo  
  TJ Sokol SB volno
So 14.1. 15:00 HC Black Street – ST Ricambi 11:3
So 14.1. 20:15 HC Predators - Kozel Těškovice 6:3
Ne 15.1. 18:30 HT Euromaster - Makle sport fitness 12:0
     
  17. kolo  
  HC Black Street volno
So 21.1. 19:00 HC Predators - ST Ricambi 10:5
Ne 22.1. 13:00 Kozel těškovice - Makle sport fitness 3:1
Ne 22.1. 18:30 HT Euromaster - TJ Sokol SB 1:4
     
  18. kolo  
  Kozel Těškovice volno
Pá 27.1. 20:00 TJ Sokol SB - HC Black street :
So 28.1. 20:15 ST Ricambi - HT Euromaster 5:17
Ne 29.1.1 16:45 Makle sport fitnes – HC Predators 6:12

 

  19. kolo  
  Makle sport fitnes volno
So 4.2. 15:00 HC Black street - HT Euromaster 5:10
So 4.2. 16:45 TJ Sokol SB – HC Predators 4:9
So 4.2. 18:30 ST Ricambi - Kozel Těškovice 5:13
     
  20. kolo  
  HC Predators volno
Pá 10.2. 20:00 Kozel Těškovice – HT Euromaster 9:9
Ne 12.2. 15:00 ST Ricambi – TJ Sokol SB 4:9
Ne 12.2. 16:45 Makle sport fitnes – HC Black street 9:14

 

  21. kolo  
  ST Ricambi volno
So 18.2. 20:15 HC Black Street – Kozel Těškovice 11:1
Ne 19.2. 9:45 TJ Sokol SB – Makle sport fitness 12:5
Ne 19.2. 16:45 HT Euromaster – Predators 12:4

 

  Čtvrtfinále  
Pá 24.2. 20:00 Kozel Těškovice – HC Predators 4:6
Ne 26.2. 16:45 TJ Sokol SB – ST Ricambi 10:2

 

  O 5. - 6. místo  
So 4.3. 12:45 Kozel Těškovice – Makle sport fitness 11:4

 

  O 5. - 6. místo  
Ne 12.3. 9:45 Kozel Těškovice – Makle sport fitness 3:8

 

  O 5. - 6. místo  
So 18.3. 12:45 Kozel Těškovice – Makle sport fitness :
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA