Třetí útok: Michal hoza, Tomáš Nikel, Martin Vavrečka

Stanečka Petr 1+0

Režný Daniel 0+1

Pala Roger 0+1

O utkání

Proti vítězi minulé sezóny jsme nezačali nejlépe a po dvou chybách, kdy nás přečíslili jsme inkasovali dvě branky. Hru jsme museli změnit a hrát více od zadu, být trpělivější. To se vyplatilo a první třetina se dohrála za stavu 2:2. Hrál se rychlý hokej ze strany na stranu. Ve druhé třetině se nám podařilo získat mírný náskok a vedli jsme 4:3. Ale po sporném vyloučení se soupeři podařilo vyrovnat a do poslední části se nastupovalo za vyrovnaného stavu. I když hrál soupeř v osmi lidech(my v patnácti), tak nás dosti často přebrusloval a dostával se do nebezpečných akcí, které se z velké části podařilo řešit golmanovi. I tak jsme inkasovali a museli dotahovat.To se nám podařilo a zápas skončil smírných 5:5.