Druhá obrana: Petr Stanečka, Daniel Režný

První útok: Michal Kucsera, Tomáš Nikel, Pavel Dřevojánek

Druhý útok: Petr Richtár, Daniel Tabášek, Jan Lasák

Třetí útok: Martin Vavrečka, Michal Hoza

Kucsera Michal 0+2

Pala Roger 0+2

Nikl Tomáš 0+1

O utkání

Po dvou hodně špatně odehraných utkáních z naši strany se konečně opět hrál hokej. Proti jednomu z nejlepších týmu AHL jsme nezačali nejlépe a po sporné brance, dle mého názoru do již posunuté klece,jsme inkasovali. Pak nám opět uškodili rozhodčí, když nám neuznali gól. V první třetině padla na obou stranách ještě jedna branka a úvodní část skončila 1:2. Ve druhé části jsme museli stáhnout hru na dvě pětky z důvodu zranění Richtára. Po té se nám podařilo otočit výsledek v náš prospěch na 3:2. Do poslední části jsme nenastoupili nejlépe a po zbytečných vyloučeních jsme dvakrát inkasovali a znovu prohrávali 3:4. Do posledních deseti minut jsme dali veškeré síly a podařilo se nám stav podruhé otočit. Výhrou 5:4 jsme potvrdili první místo v tabulce základní části. Skvěle zachytal brankář.