Rozpis 2014/2015
Rozpis utkání Play-off | |||||
Kolo | Datum a čas | Mužstva | Vysledek | ||
1. | so | 20.12.2014 | 19:45 | VHV Butenwald - Kozel Těškovice | 10:4 |
2. | so | 3.1.2015 | 18:15 | Kozel Těškovice - HC Predators | 5:5 |
3. | pá | 9.1.2015 | 22:00 | Jelen Kyjovice - Kozel Těškovice | 2:4 |
4. | ne | 18.1.2015 | 18:00 | Makle sport fitness - Kozel Těškovice | 5:4 |
5. | ne | 25.1.2015 | 16:15 | Kozel Těškovice - Sekyra team | 4:7 |
6. | so | 31.1.2015 | 16:15 | Chachaři - Kozel Těškovice | 4:4 |
7. | so | 7.2.2015 | 12:15 | Sekyra team - Kozel Těškovice | 5:0 |
8. | ne | 8.2.2015 | 16:15 | Kozel Těškovice - Jelen Kyjovice | 4:7 |
9. | so | 14.2.2015 | 19:45 | Kozel Těškovice - VHV Butenwald | 3:1 |
10. | so | 21.2.2015 | 16:15 | HC Predators - Kozel Těškovice | 6:6 |
11. | so | 7.3.2015 | 21:30 | Kozel Těškovice - Makle sport fitness | 5:10 |
12. | pá | 13.3.2015 | 21:30 | Kozel Těškovice - Chachaři | 8:2 |
Jednotlivá kola:
2. kolo play-off | ||
Pá 2.1. 22:00 | Chachaři – Makle sport fitness | 3:11 |
So 3.1. 18:15 | Kozel Těškovice - Predators | 5:5 |
So 3.1. 20:00 | Sekyra - Jelen Kyjovice | 5:1 |
Ne 4.1. 16:15 | Makle sport fitness – VHV Butenwald | 5:3 |
3. kolo play-off | ||
Pá 9.1. 22:00 | Jelen Kyjovice - Kozel Těškovice | 2:4 |
So 10.1. 18:00 | HC Predators - Makle sport fitness | 3:5 |
Ne 11.1. 16:15 | Jelen Kyjovice - Chachaři | 6:1 |
Ne 11.1. 18:00 | VHV Butenwald - Sekyra team | 4:3 |
4. kolo play-off | ||
So 17.1. 19:45 | Sekyra team - HC Predators | 4:2 |
Ne 18.1. 12:15 | Chachaři - VHV Butenwald | 0:13 |
Ne 18.1. 18:00 | Makle sport fitness - Kozel Těškovice | 5:4 |
5. kolo play-off | ||
So 24.1. 18:00 | HC Predators - Chachaři | 8:5 |
So 24.1. 19:45 | VHV Butenwald - Jelen Kyjovice | 9:16 |
Ne 25.1. 16:15 | Kozel Těškovice - Sekyra team | 4:7 |
6. kolo play-off | ||
So 31.1. 16:15 | Chachaři - Kozel Těškovice | 4:4 |
So 31.1. 19:45 | VHV Butenwald - HC Predators | 2:4 |
Ne 1.2. 10:45 | Sekyra team - Makle sport fitness | 7:2 |
Ne 1.2. 18:15 | Jelen Kyjovice - HC Predators | 3:12 |
7. kolo play-off | ||
So 7.2. 12:15 | Sekyra team - Kozel Těškovice | 5:0 |
So 7.2. 18:00 | HC Predators - VHV Butenwald | 11:4 |
Ne 8.2. 12:15 | Makle sport fitness - Chachaři | 7:5 |
Ne 8.2. 16:15 | Kozel Těškovice - Jelen Kyjovice | 4:7 |
8. kolo play-off | ||
Pá 13.2. 22:00 | Makle sport fitness - Jelen Kyjovice | 9:6 |
So 14.2. 19:45 | Kozel Těškovice - VHV Butenwald | 3:1 |
Ne 15.2. 18:00 | Sekyra team - Chachaři | 8:3 |
9. kolo play-off | ||
So 21.2. 16:15 | HC Predators - Kozel Těškovice | 6:6 |
So 21.2. 18:00 | VHV Butenwald - Makle sport fitness | 1:1 |
So 21.2. 19:45 | Jelen Kyjovice - Sekyra team | 2:7 |
10. kolo play-off | ||
So 28.2. 12:45 | Jelen Kyjovice - VHV Butenwald | 10:8 |
So 28.2. 16:15 | Makle sport fitness - HC Predators | 2:4 |
Ne 1.3. 16:15 | Sekyra team - VHV Butenwald | 7:3 |
Ne 1.3. 18:00 | Chachaři - Jelen Kyjovice | 5:8 |
11. kolo play-off | ||
So 7.3. 21:30 | Kozel Těškovice - Makle sport fitness | 5:10 |
Ne 8.3. 16:15 | HC Predators - Sekyra team | 2:4 |
Ne 8.3. 18:00 | VHV Butenwald - Chachaři | 5:4 |
12. kolo play-off | ||
Pá 13.3. 21:30 | Kozel Těškovice - Chachaři | 8:2 |
So 14.3. 16:15 | Chachaři - HC Predators | 3:11 |
Ne 15.3. 16:15 | HC Predators - Jelen Kyjovice | 4:3 |
Ne 15.3. 18:00 | Makle sport fitness - Sekyra team | 3:6 |
Rozpis utkání základní část | |||||
Kolo | Datum a čas | Mužstva | Vysledek | ||
1. | So | 20.9.2014 | 19:30 | Makle sport fitness - Kozel Těškovice | 9:4 |
2. | Pá | 26.9.2014 | 20:45 | Kozel Těškovice - Jelen Kyjovice | 13:0 |
3. | So | 4.10.2014 | 11:00 | Jistebník carps - Kozel Těškovice | 3:5 |
4. | So | 11.10.2014 | volno | Kozel Těškovice | volno |
5. | So | 18.10.2014 | 16:15 | Kozel Těškovice - HC Výškovice | 11:1 |
6. | Po | 17.11.2014 | 11:00 | Sekyra team - Kozel Těškovice | 2:2 |
7. | So | 1.11.2014 | 16:15 | Kozel Těškovice - HC Asteroids | 11:1 |
8. | So | 8.11.2014 | 16:15 | Panthers - Kozel Těškovice | 3:15 |
9. | So | 15.11.2014 | 16:15 | Kozel Těškovice - Bílovec | 14:4 |
10. | So | 22.11.2014 | 16:15 | HC Štiky - Kozel Těškovice | 3:3 |
11. | So | 29.11.2014 | 16:15 | Kozel Těškovice - Chachaři | 11:6 |
12. | So | 6.12.2014 | 16:15 | VHV Butenwald - Kozel Těškovice | 1:7 |
13. | So | 13.12.2014 | 21:30 | Kozel Těškovice - HC Predators | 6:7 |
1. kolo | ||
Pá 19.9. 20:15 | Chachaři - VHV Butenwald | 1:7 |
HC Výškovice | : | |
So 20.9. 17:45 | HC Štiky - HC Predators | 3:8 |
So 20.9. 19:30 | Makle sport fitness - Kozel Těškovice | 9:4 |
Ne 21.9. 10:00 | Panthers - Jelen Kyjovice | 4:11 |
Ne 21.9. 16:15 | HC Asteroids - Jistebník carps | 5:4 |
Ne 21.9. 18:00 | Bílovec - Sekyra team | 2:9 |
2. kolo | ||
Pá 26.9. 20:45 | Kozel Těškovice - Jelen Kyjovice | 13:0 |
Jistebník carps | : | |
So 27.9. 17:00 | Panthers – Chachaři | 4:5 |
So 27.9. 18:45 | HC Asteroids - VHV Butenwald | 2:7 |
So 27.9. 20:30 | HC Výškovice - Sekyra team | 4:6 |
Ne 28.9. 16:15 | Bílovec - HC Štiky | 10:3 |
Ne 28.9. 18:00 | Makle sport fitness - HC Predators | 12:4 |
3. kolo | ||
HC Štiky | : | |
So 4.10. 11:00 | Jistebník carps - Kozel Těškovice | 3:5 |
So 4.10. 16:15 | VHV Butenwald - Panthers | 12:4 |
So 4.10. 18:00 | Sekyra team - Makle sport fitness | 5:1 |
So 4.10. 19:45 | Chachaři - Bílovec | 1:6 |
So 4.10. 21:30 | HC Predators - HC Asteroids | 7:5 |
Ne 5.10. 10:00 | Jelen Kyjovice - HC Výškovice | 7:6 |
4. kolo | ||
So 11.10. | Kozel Těškovice | : |
So 11.10. 16:15 | Panthers - HC Predators | 2:7 |
So 11.10. 18:00 | Bílovec - VHV Butenwald | 8:6 |
So 11.10. 19:45 | Makle sport fitness - Jelen Kyjovice | 6:3 |
So 11.10. 21:30 | HC Štiky - Chachaři | 4:6 |
Ne 12.10. 16:15 | HC Asteroids - Sekyra team | 4:23 |
Ne 12.10. 18:00 | HC Výškovice - Jistebník carps | 7:3 |
5. kolo | ||
So 18.10. | Chachaři | : |
So 18.10. 9:15 | Jelen Kyjovice - HC Asteroids | 6:11 |
So 18.10. 11:00 | VHV Butenwald - HC Štiky | 20:0 |
So 18.10. 16:15 | Kozel Těškovice - HC Výškovice | 11:1 |
Út 21.10. 20:15 | HC Predators - Bílovec | 6:2 |
So 18.10. 19:45 | Jistebník carps - Makle sport fitness | 2:9 |
So 18.10. 21:30 | Sekyra team - Panthers | 11:0 |
6. kolo | ||
So 25.10. | Bílovec | : |
Po 17.11. 11:00 | Sekyra team - Kozel Těškovice | 2:2 |
So 25.10. 18:00 | HC Predators - HC Výškovice | 9:4 |
So 25.10. 19:45 | Chachaři - HC Asteroids | 4:3 |
Ne 26.10. 10:45 | Jelen Kyjovice - Jistebník carps | 14:5 |
Ne 26.10. 16:15 | VHV Butenwald - Makle sport fitness | 5:5 |
Ne 26.10. 18:00 | HC Štiky - Panthers | 0:5 |
7. kolo | ||
So 1.11. | VHV Butenwald | : |
So 1.11. 16:15 | Kozel Těškovice - HC Asteroids | 11:1 |
So 1.11. 18:00 | HC Predators - Chachaři | 3:3 |
So 1.11. 19:45 | Sekyra team - HC Štiky | 12:2 |
So 1.11. 21:30 | Jelen Kyjovice - Bílovec | 2:4 |
Ne 2.11. 16:15 | Jistebník carps - Panthers | 11:3 |
Ne 2.11. 18:00 | HC Výškovice - Makle sport fitness | 1:8 |
8. kolo | ||
So 8.11. | Makle sport fitness | : |
So 8.11. 16:15 | Panthers - Kozel Těškovice | 3:15 |
So 8.11. 18:00 | Chachaři - Sekyra team | 2:12 |
So 8.11. 19:45 | VHV Butenwald - HC Predators | 3:11 |
So 8.11. 21:30 | HC Asteroids - HC Výškovice | 7:6 |
Ne 9.11. 16:15 | HC Štiky - Jelen Kyjovice | 5:9 |
Ne 9.11. 18:00 | Bílovec - Jistebník carps | 5:6 |
9. kolo | ||
HC Predators | : | |
So 15.11. 16:15 | Kozel Těškovice - Bílovec | 14:4 |
So 15.11. 18:00 | HC Výškovice - Panthers | 3:3 |
So 15.11. 19:45 | Jistebník carps - HC Štiky | 8:4 |
So 15.11. 21:30 | Jelen Kyjovice - Chachaři | 4:2 |
Ne 16.11. 16:15 | Makle sport fitness - HC Asteroids | 8:2 |
Ne 16.11. 18:00 | Sekyra team - VHV Butenwald | 7:4 |
10. kolo | ||
HC Asteroids | : | |
So 22.11. 16:15 | HC Štiky - Kozel Těškovice | 3:3 |
So 22.11. 18:00 | VHV Butenwald - Jelen Kyjovice | 9:5 |
So 22.11. 19:45 | Bílovec - HC Výškovice | 9:9 |
So 22.11. 21:30 | Panthers - Makle sport fitness | 0:9 |
Ne 23.11. 16:15 | HC Predators - Sekyra team | 0:8 |
Ne 23.11. 18:00 | Chachaři - Jistebník carps | 8:4 |
11. kolo | ||
Sekyra team | : | |
So 29.11. 11:00 | HC Asteroids - Panthers | 9:3 |
So 29.11. 16:15 | Kozel Těškovice - Chachaři | 11:6 |
So 29.11. 18:00 | HC Výškovice - HC Štiky | 4:5 |
So 29.11. 19:45 | Makle sport fitness - Bílovec | 11:6 |
So 29.11. 21:30 | Jistebník carps - VHV Butenwald | 4:6 |
Ne 30.11. 10:45 | Jelen Kyjovice - HC Predators | 8:7 |
12. kol | ||
Panthers | : | |
So 6.12. 16:15 | VHV Butenwald - Kozel Těškovice | 1:7 |
So 6.12. 18:00 | HC Predators - Jistebník carps | 11:4 |
Út 9.12. 21:15 | Bílovec - HC Asteroids | 3:8 |
So 6.12. 21:30 | Sekyra team - Jelen Kyjovice | 9:4 |
Ne 7.12 16:15 | Chachaři - HC Výškovice | 8:6 |
Ne 7.12 18:00 | HC Štiky - Makle sport fitness | 1:8 |
13. kolo | ||
Jelen Kyjovice | : | |
So 13.12. 16:15 | Makle sport fitness - Chachaři | 7:4 |
So 13.12. 18:00 | HC Asteroids - HC Štiky | 5:6 |
So 13.12. 19:45 | Panthers - Bílovec | 4:12 |
So 13.12. 21:30 | Kozel Těškovice - HC Predators | 6:7 |
Ne 14.12 16:15 | HC Výškovice - VHV Butenwald | 3:6 |
Ne 14.12 18:00 | Jistebník carps - Sekyra team | 3:6 |